Wandeltocht door het Wildgerlostal in het Zillertal, Tirol

Duur: 

5 tot 6 uur

Startplaats: 

Gasthof Finkau

Vertrek- en eindpunt: Gasthof Finkau, grote parkeerplaats en bushalte (bus vanuit Gerlos en Krimml in Salzburgerland).

Duur en hoogteverschil: 5¾ uur, 900 meter stijgen en dalen. Te doen met jongere kinderen, mits ze uithoudingsvermogen hebben. De klim langs de waterval is een uitdaging maar superspannend.

Karakter: met recht een populaire wandeling door een mooi hooggebergtedal, eerst over een brede grindweg en dan langs een waterval steil omhoog naar de prachtige zijmorene van de Wildgerloskees. De Zittauer Hütte (2329 m) ligt aan een mooi kaarmeer. Het eten smaakt er voortreffelijk.

Variant:

  • Roßkopf (2845 m): 3 uur heen en terug, 520 meter extra stijgen en dalen vanaf de hut. Prachtige uitzichtsberg. Overnachten in de hut aan te raden.
Meer inspiratie

Landen en gebieden: 

Lees hier welk biertje het beste bij jou past

Edelweiss

Lees ons nieuwste nummer. Nu te bestellen!

Monte Bianco di Courmayeur

Bijvoorbeeld de hoogste bergen van Italië?

Lees hier wat steenmannetjes zijn en waar ze vandaan komen